Tónování autoskel

Tonovani aotoskel

Provádíme instalaci bez demontáže skel z vozu . Používáme autofólie značek  SunTek  vyrobené v USA. Pro informaci uvádíme, že naše ochranná bezpečnostní autofólie pro přední boční okna má propustnost světla 100%. Ke každému tónování autoskel dostanete atest na každé okno a současně osvědčení o způsobilosti pro pozemní komunikace.

Tónovaná auta dnes již nejsou novinkou, ale stále se těší větší  a větší popularitě.

Tónování skel je založené na technologii použití speciálních autofólií, které se  liší v barvě a pevnosti.

Provadět tónování autoskel by  se mělo zadat odborníkům. Obraťte se proto na naši firmu, která Vám zaruší kvalitu a rychlé zpracování. Máme zájem, aby náš zákazník odjížděl spokojený.

Výhody autofólie na tónováni skel :

  1. sníží riziko ztráty koncentrace v důsledku přehřátí organismu
  2. sníží nároky na klimatizaci až o 30%, což se výrazně projevuje i na spotřebě pohonných hmot
  3. omezí vliv nemocí způsobených teplotními rozdíly (nachlazení, angína, atp.)
  4. výrazně sníží teplotu uvnitř vozu v letních měsících a vytváří příjemnější klima pro cestování i bez použití klimatizace. V zimě odráží teplo směrem do vozu a tím urychluje vyhřívání interiéru i při rozmrazování zadního skla vozu. Autofólie odráží teplo zpět do skla a tím dokáže mnohem rychleji zadní sklo odmrazit
  5. zajistí komfort pro Vaše děti a domácí mazlíčky i v nejteplejších letních dnech
  6. výrazně potlačí mlžení oken díky materiálu, z kterého je vyrobena
  7. zajistí vyšší soukromí pro cestující uvnitř vozu
  8. chrání osoby proti poletujícím částicím při rozbití skleněných ploch (ČSN EN 12600) např. při autonehodě – rozbité   sklo drží autofólie pohromadě
  9. sníží riziko vykradení vozu díky zhoršenému průhledu do interiéru

Údržba bezpečnostních a slunečních autofólií na sklech.

Je až neuvěřitelné, že fólie perfektně obepne danou plochu. Jak  se o takovou novou fólii postarat, aby nám vydržela v krásném stavu a současně ji neponičit. V podstatě se ošetřuje stejně, jako lak a také se tak chová. Po umytí se okna ošetřují přípravky, které jsou běžně dostupné v maloobchodní síti. Pouze je nutno první tři dny po aplikaci nestahovat skla, aby nedošlo k odtržení naaplikované autofólie.

Provádíme také demontáž (odstranění) autofólie.

Rozhodli-li jste se pro naši nabídku a chtěli byste novou fólii a máte na svém vozidle ještě starou fólii? Kontaktujte nás!

Demontáž autofólie provádíme na počkani.

K demontáži používáme specializované přípravky a techniky a odborně ji odstraníme. Demontáž a odstranění fólií doporučujeme nechat odborníkům, jinak hrozí poškození skel, antén a vyhřívání zadního skla.

Při následující montáži fólie u nás dostanete slevu na demontáž, která je od 500 Kč .

UPOZORNĚNÍ – po instalaci autofólií se nesmí minimálně 3 DNY SPOUŠTĚT OKNA z důvodu vyschnutí aplikační kapaliny a vytvrzení lepidla filmu na okraji skel. Toto je podmínkou úspěšného dokončení aplikace.

 

Share