Tónování autoskel

Tonovani aotoskel

Provádíme instalaci bez demontáže skel z vozu . Používáme autofólie značek  SunTek  vyrobené v USA. Pro informaci uvádíme, že naše ochranná bezpečnostní autofólie pro přední boční okna má propustnost světla 100%. Ke každému tónování autoskel dostanete atest na každé okno a současně osvědčení o způsobilosti pro pozemní komunikace.

Tónovaná auta dnes již nejsou novinkou, ale stále se těší větší  a větší popularitě.

Tónování skel je založené na technologii použití speciálních autofólií, které se  liší v barvě a pevnosti.

Provadět tónování autoskel by  se mělo zadat odborníkům. Obraťte se proto na naši firmu, která Vám zaruší kvalitu a rychlé zpracování. Máme zájem, aby náš zákazník odjížděl spokojený.

Výhody autofólie na tónováni skel :

  1. sníží riziko ztráty koncentrace v důsledku přehřátí organismu
  2. sníží nároky na klimatizaci až o 30%, což se výrazně projevuje i na spotřebě pohonných hmot
  3. omezí vliv nemocí způsobených teplotními rozdíly (nachlazení, angína, atp.)
  4. výrazně sníží teplotu uvnitř vozu v letních měsících a vytváří příjemnější klima pro cestování i bez použití klimatizace. V zimě odráží teplo směrem do vozu a tím urychluje vyhřívání interiéru i při rozmrazování zadního skla vozu. Autofólie odráží teplo zpět do skla a tím dokáže mnohem rychleji zadní sklo odmrazit
  5. zajistí komfort pro Vaše děti a domácí mazlíčky i v nejteplejších letních dnech
  6. výrazně potlačí mlžení oken díky materiálu, z kterého je vyrobena
  7. zajistí vyšší soukromí pro cestující uvnitř vozu
  8. chrání osoby proti poletujícím částicím při rozbití skleněných ploch (ČSN EN 12600) např. při autonehodě – rozbité   sklo drží autofólie pohromadě
  9. sníží riziko vykradení vozu díky zhoršenému průhledu do interiéru

Údržba bezpečnostních a slunečních autofólií na sklech.

Je až neuvěřitelné, že fólie perfektně obepne danou plochu. Jak  se o takovou novou fólii postarat, aby nám vydržela v krásném stavu a současně ji neponičit. V podstatě se ošetřuje stejně, jako lak a také se tak chová. Po umytí se okna ošetřují přípravky, které jsou běžně dostupné v maloobchodní síti. Pouze je nutno první tři dny po aplikaci nestahovat skla, aby nedošlo k odtržení naaplikované autofólie.

Provádíme také demontáž (odstranění) autofólie.

Rozhodli-li jste se pro naši nabídku a chtěli byste novou fólii a máte na svém vozidle ještě starou fólii? Kontaktujte nás!

Demontáž autofólie provádíme na počkani.

K demontáži používáme specializované přípravky a techniky a odborně ji odstraníme. Demontáž a odstranění fólií doporučujeme nechat odborníkům, jinak hrozí poškození skel, antén a vyhřívání zadního skla.

Při následující montáži fólie u nás dostanete slevu na demontáž, která je od 500 Kč .

UPOZORNĚNÍ – po instalaci autofólií se nesmí minimálně 3 DNY SPOUŠTĚT OKNA z důvodu vyschnutí aplikační kapaliny a vytvrzení lepidla filmu na okraji skel. Toto je podmínkou úspěšného dokončení aplikace.

Kompletní ceník tónování autoskel najdete ZDE
Kompletní ceník celopolepu auta najdete ZDE
Orientační ceník polepu jednotlivých dílu karoserie včetně folií a montáže najdete ZDE

FacebookTwitterGoogle+Share